Cennik EN

Booking & Price

Depending on Your professional position and activities in media we propose one of the several options of the photographic sessions. The higher Your position is, the more effort and precision it needs to show Your charisma and attitude in line with Your brand profile.

Booking

Continue reading

Cennik

Cennik

Potrzeb jest wiele: LinkedIN, intranet, stopka, komunikatory, wizytówka, oferta, post, wywiad, strona www.
Sesja to inwestycja na kilka lat. Zastanów sie które z w/w elementów będziesz wykorzystywać w aktywnie w swoim życiu zawodowym.

Im wyższe stanowisko, tym dokładniej pokazuję Twoje kompetencję zgodne z profilem branży.
Istnieje możliwość zmiejszenia ilości zdjęć, w zamian za wyższy pakiet kompetencyjny.

Takie detale warto ustalić telefonicznie przed wyborem pakietu.
Chętnie doradzę i pomogę.

Rezerwacja

Continue reading

Home

Mbrace ? międzynarodowa agencja kreatywna i fotograficzna

Mbrace to agencja reklamowa i produkcyjna stworzona przez Piotra Furmana ? zespół niezależnych kreatywnych ekspertów z różnych krajów tworzących unikalne rozwiązania marketingowe dla Klientów Biznesowych, Salonów spa i Restauracji.

Specjalizujemy się w kreowaniu wizerunku i komunikacji rynkowej oraz wewnętrznej. Wspieramy naszych Klientów w tworzeniu tożsamości i rozwiązań budujących zaufanie i przynoszących konkretne i wymierne rezultaty biznesowe ? w nowoczesny i nieszablonowy sposób.

Poza wyjątkowością samych rozwiązań, to właśnie ta kultura ?be happy? wyróżnia nas na rynku. Wierzymy, że najlepsze pomysły kreatywne powstają w takim właśnie klimacie.

W ciągu ostatnich kilku lat zdobyliśmy zaufanie naszych Klientów ? zarówno międzynarodowych korporacji jak i aspirujących start-upów, Od projektu visualu po zaawansowane systemy IT ? każde wyzwanie traktujemy wyjątkowo.

Współpracowaliśmy między innymi z:

HP, Luxmed, Apple IMC, PLL LOT, AVON Operations, AVON Financial Shared Services EMEA,Dr Irena Eris, Hays, Merck, MDDP, Empik, Wella, RWE Stoen, AleGloria, Polpharma, Bristol-Myers Squibb, Eli Lilly, Ministerstwo Infrastruktury i UNESCO.

Continue reading

Sesje Biznesowe

Wizerunek rasowego biznesu

 

  • LinkedIn i Social Media
  • Employer & Personal Brandingu
  • Komunikacji korporacyjnej
  • Fotograf biznesowy Warszawa
  • Sesje biznesowe, korporacyjne
  • Fotografia biznesowa
  • Zdjęcia biznesowe
  • Fotograf do Linkedin, CV

Continue reading