Sesje biznesowe

Nadajemy twarz biznesowi. Jak cię widzą, tak cię piszą!

visual effect

W dobie wirtualizacji świata wizerunek, który jest „łatwo dostępny”, stał się jednym z kluczowych aspektów budowania spójnej i przemyślanej wiarygodności biznesowej. Na wizerunek składa się szereg czynników – od czysto biznesowych – jak obsługa Klienta, decyzje strategiczne, kultura firmowa – po emocjonalne – związane z postrzeganiem firmy przez obecnych i potencjalnych klientów. W warunkach silnej konkurencji aspekty wizualne są Twoją wizytówką i często decydują o tym, czy Klient w ogóle zauważy Twoją Firmę w tłumie i rozważy współpracę lub zakup Twojego produktu. Niestety, wiele firm bagatelizuje kwestię wizerunku, przez co same sabotują swój sukces.

Tymczasem, jedno zdjęcie niesie z sobą ogromną ilość informacji – komunikuje jakość, standardy, dbałość o szczegóły – czyli wszystko to, co dla Klienta niezwykle istotne. Nie ma znaczenia, czy mówimy o fotografiach produktowych, kontekstowych, czy ludzi tworzących firmę – przekaz jest jeden: albo wzbudzasz zaufanie, albo nie.

brand awarness

Specjalizujemy się w realizacjach sesji:

 • biznesowych do autopromocji
 • zdjęciowych kadry zarządzającej
 • wizerunkowych na potrzeby komunikacji
 • produktowych – tzw. „packshoty”
 • na potrzeby reklam i billboardów
 • „METAMORFOZY” – nowa atrakcyjna forma motywowania pracowników
 • 2biznes

  Sesja Biznesowa

  Aspirujesz, by osiągać więcej?

  Dobry warsztat, doświadczenie i sprzęt! Nasze profilowane zdjęcia zapewnią precyzyjny odbiór w Social Media i potwierdzą Twój profesjonalizm. Idealne na profil LinkedIn czy CV. Mamy za sobą ponad 300 takich sesji!

 • testy

  Sesja Wizerunkowa

  Czas na dobre zdjęcia do publikacji w mediach!

  Eksperckie zdjęcia do celów zawodowych. Idealne, gdy wymagany jest precyzyjny wizerunek na potrzeby autopromocji. Bez grama pretensjonalności.

 • koroporacyjne

  Zdjęcia korporacyjne

  Potrzebne zdjęcia ilustrujące wartości firmy?

  Potrzebny niepowtarzalny image? Świetnie trafiliście! Mamy doświadczenie we współpracy wizerunkowej z dużymi korporacjami! Nasze profilowane sesje zdjęciowe dostarczają doskonały materiał na stronę www, foldery czy raport roczny.

 • metamorfozy

  Metamorfozy

  Chcesz zmotywować pracowników?Daj im się pokazać!

  Nasze Metamorfozy z ekspertami gwiazd to magiczne doznanie. Doradzimy, nauczymy i wykonamy pełną stylizację włącznie z doradztwem kolorystycznym i analizą kosmetyków. A efektem sesji będzie sesja zdjęciowa jak z okładek topowych magazynów!

 • prezent

  Sesja na prezent

  Wyjątkowe portrety, Wyjątkowe chwile!

  Zapraszamy na sesję, którą będzie się pamiętać całe życie. Profesjonaliści znani z gazet i Piotr Furman stworzą magiczną atmosferę, a jej efektem będą zdjęcia jak z edytoriali!

 • prywatna

  Sesja prywatna

  Pokaż się i wyraź siebie!

  To sesja zdjęciowa dzięki której pokażemy ciebie w sposób na jaki masz ochotę. Od femme fatale po rekina biznesu!
  Oddamy Wasze emocje i uczucia z artystycznym polotem. Bez stresu naturalnie!

 • zarzad

  Sesje zarządów

  Czas pokazać przywództwo!

  Nasze zdjęcia potwierdzają pozycję lidera w organizacji. W bezstresowy sposób wyprodukujemy idealne zdjęcia na potrzeby komunikacji wewnętrznej, wywiadów oraz mediów społecznościowych.

 • packshot

  Zdjęcia produktów – Packshots

  Zdjęcia z efektem woooow!

  Nasze sesje wydobędą atuty produktu! Pokażą go w prostej i efektownej oprawie. Mamy za sobą sesje dla Apple, Samsunga i wielu firm z branży kosmetycznej, farmaceutycznej oraz IT. Najmniejszy fotografowany przez nas obiekt miał zaledwie 3 mm wielkości!